zarządzanie sprzedażą na Allegro

Oprogramowanie do zarządzania sprzedażą na Allegro – czy warto?

Przedsiębiorcy – zwłaszcza ci, którzy mają na stanie wiele towarów – mogą nierzadko czuć się przytłoczeni ogromem pracy związanej z obsługą sprzedaży. Allegro nie ułatwia im funkcjonowania. Tworzenie każdej aukcji z osobna przy długiej liście produktów może być kłopotliwe. Z myślą o sprzedawcach, którzy chcą zwiększyć efektywność zarządzania aukcjami powstaje specjalne oprogramowanie. Czy warto z niego korzystać? Sprawdźmy, jakie ma funkcje.

Program do zarządzania Allegro – na czym polega jego działanie?

Sprzedaż na Allegro może być znacznie prostsza i szybsza, jeśli do swojej dyspozycji mamy odpowiednie narzędzia. Jednym z takich jest OfererSell. Na czym polega jego działanie? Jest ono dwukierunkowe. Z jednej strony umożliwia nam ono szybkie wystawianie aukcji, a z drugiej usprawnia proces obsługi posprzedażowej.

Zarządzanie aukcjami Allegro przy pomocy OfererSell jest proste i intuicyjne. Aby sprzedawać skutecznie bardzo ważna jest prezentacja produktu. Doskonale zdają sobie z tego sprawę twórcy narzędzia, dlatego zadbali oni o to, aby wOfererSell oferował funkcje umożliwiające pracę w ramach nowych szablonów Allegro. Dzięki nim oferowane przez Ciebie produkty będą zwyczajnie lepiej się prezentować, a to nie tylko przyciągnie wzrok klientów, ale również zwiększy wiarygodność i zaufanie do Twojej firmy.OfererSell umożliwia Ci wystawianie aukcji przy pomocy jednego kliknięcia. Niezależnie od tego, czy do sprzedaży masz jeden, czy też wiele produktów w pojedynczej lub kilku aukcjach. Możesz wystawiać swoje artykuły również masowo.

Twoi klienci będą na bieżąco z aktualnymi cenami produktów, jakie masz w swoim sklepie, a także stanem magazynowym. OfererSell umożliwia również integrację z dodatkowymi systemami informacyjnymi sklepu, takimi jak newsletter, czy bramki SMS.

Obsługa posprzedażowa

Gdy już Twoi klienci dokonają sprzedaży, nie jesteś zmuszony do pojedynczego pobierania ich zamówień. OfererSell umożliwi Ci ściągnięcie ich wszystkich za jednym razem, a także pogrupowanie tych od jednego klienta. Co więcej, do narzędzia możesz podpiąć kilka kont Allegro i sprawnie nimi operować z jednego miejsca. Wysyłka zamówień jest również szybka i sprawna, a to dzięki integracji z najbardziej popularnymi kurierami w kraju. Więcej o programie dowiesz się na stronie https://oferersell.pl/.